KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443056
nr 1544 3056
Oidentifierad konstnär. Signerad. Signerad, daterad -56, hus. Olja på duk, 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 39x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:14:55
100 kr
Lis Husberg (f. 1920)